-35%1 252 ₴
814 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Full Energy |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FEP-128 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 7.2 Ач |
| Мoдель | 2Ач |
| Призначення | універсальні |
| Розмір | 150 х 93 х 64 мм |
| Країна виробництва | Китай |