-35%








383 ₴
249 ₴
Показати оптові ціниПортативний електронний ультразвуковий відлякувач собак допоможе захистити Вас від нападу бездомних злих та агресивних собак на вулицях міста. Він ефективно відлякає собаку і збереже Вам здоров’я чи навіть життя. Цей невеликий відлякувач собак працює на батарейці і легко вміститься в кишеню або жіночу сумочку.
Мініатюрний відлякувач собак AD-100 являє собою електронний прилад; що носиться (зібраний в корпусі мініфонарика); що випромінює потужні ультразвукові коливання; що чують собаки і не сприймаються людиною. Випромінювання зупиняє агресивного собаку і звертає його втечу. Прилад особливо дієвий; якщо собака звернена у Ваш бік і поводиться загрозливо. Ультразвук не завдає собаці фізичної шкоди; а лише змушує її відчути сильний дискомфорт; панічний страх та бажання втекти. Найбільший ефект досягається при дії на агресивних бродячих собак.
Прилад діє на відстані 15 метрів. Найбільш сильний вплив відчувається на дистанції 5-10 метрів. Вже через 1 секунду після натискання кнопки Ви побачите результат. Його використовують поліцейські; листоноші та інші служби багатьох країн світу. Просто необхідний велосипедистам. Відлякувач собак заслужив велику довіру та визнання у світі.
Цей відлякувач собак просто необхідний у повсякденному житті; особливо жінкам та дітям. Так само за допомогою даного відлякувача собак можна тренувати Вашу собаку різним командам – Ви побачите ефект від тренувань вже за 2 тижні. Це заміна свистка; який використовується кінологами. Собака на відстані буде беззаперечно виконувати Ваші команди; які Ви надсилаєте їй за допомогою приладу. Набагато простіше натиснути кнопку 1 або 2 рази; ніж кричати на вулиці «до мене!» або «Фу!»
Для власників собак прилад незамінний для виключення небажаних та небезпечних контактів з вуличними тваринами.
Технічні характеристики:
Комплект постачання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Наявність динаміка | 1 |
| Регулятор частоти ультразвуку | Немає |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень ультразвукового тиску | 150 дБ |
| Частота випромінюваного ультразвуку | 25 кГц |
| Загальні | |
| Вага | 98 г |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Напруга | 9 В |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Ширина | 40 см |