-35%1 145 ₴
744 ₴
Показати оптові ціниБатарея до ДБЖ Frime 12В 7.5 Ач (FB 7.5-12)
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невід'ємним елементом; завдяки ній; устаткування продовжує працювати при відключеній електроенергії. Акумуляторні батареї вбудовуються в ДБЖ і практично не вимагають ніякого обслуговування.
Батарея до ДБЖ Frime 12В 7.5 Ач (FB7.5-12) - це свинцево-кислотна; не обслуговуюча батарея з номінальною напругою 12В і місткістю 7.5 Ач. Також дана батарея характеризується низьким рівень саморозряду.
Призначення батареї до ДБЖ Frime 12В 7.5 Ач: джерела безперебійного живлення; централі; охоронні сигналізації. Залежно від функціонування ДБЖ; акумуляторні батареї при необхідності автоматично заряджаються в будь-який час; коли джерело підключене до мережі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Frime |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FB7.5-12 |
| Гарантія, міс | 6 |
| Ємність | 7.5 Ач |
| Мoдель | 12В 7.5 Ач |
| Призначення | для ДБЖ |
| Країна виробництва | Тайвань |