-35%








24 938 ₴
16 210 ₴
Показати оптові ціниБездротовий акумуляторний пилосос Rowenta XForce Flex 14.60 поєднує в собі високу ефективність прибирання з найкращим у своєму класі досвідом. Найновітніші технології Rowenta — двигун DigitalForce із потужністю всмоктування до 200 повітряних Ват і виняткова батарея; яка забезпечує час роботи тривалістю до 1 години та 10 хвилин — поєднуються з високотехнологічними інноваціями: автоматичне регулювання потужності всмоктування залежно від типу підлоги; дисплей Smart Control у реальному часі; технологія Flex для надзвичайно низького доступу під меблями; не нахиляючись; тощо.
Висока продуктивність
Бездротове прибирання: потужне всмоктування до 200 повітряних Ват; довговічна батарея з часом роботи до 70 хвилин і 99;9% фільтрації дрібного пилу; алергенів і пилових кліщів.
Розумне прибирання
Виняткова продуктивність; покращена передовою технологією; з автоматичним регулюванням потужності всмоктування залежно від типу підлоги для оптимізації результатів прибирання щоразу.
2-в-1 миє та пилососить
Скоротіть час прибирання вдвічі за допомогою одночасного миття та прибирання пилососом завдяки високоефективній миючій насадці; вдосконаленій технологією Aqua.
Передові технології
Дисплей Smart Control показує залишок заряду батареї та сповіщує про необхідність очищення фільтра; а також дозволяє регулювати потужність відповідно до ваших потреб за допомогою 4 різних рівнів і і тригера Boost.
Надзвичайна спритність
Відкрийте для себе новий досвід прибирання з неймовірною легкістю завдяки інтелектуальному дизайну з гнучким акумуляторним пилососом; щоб пилососити будь-де; не нахиляючись; і системі Power LED для прибирання пилу в місцях із слабким освітленням.
Велика ємність контейнеру
Насолоджуйтесь тривалими сеансами прибирання з контейнером для пилу XL об'ємом 0;9 л; який надзвичайно легко спорожнити та на 100% мити з сепаратором та фільтром.
Безмежні можливості
Відчуйте різницю зі справжньою зручністю прибирання; щоб легко прибирати в усьому будинку; а не лише на підлозі: потужне глибоке очищення з доступом до кожного куточка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Споживана потужність | 480 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RH99C0WO |
| Час зарядки | 3 час |
| Час роботи на одному заряді | 70 хв |
| Гарантія, міс | 12 |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Ємність пилозбірника | 0.9 л |
| Мoдель | RH99C0WO |
| Потужність всмоктування (Вт) | 200 |
| Насадки у комплекті) | щілинна |
| Особливості | технологія Flex |
| Розмір | 1250 х 255 х 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Заощаджено |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Тип пилососа | ручний |
| Тип пилососа, синк | ручний пилосос |
| Тип управління | на рукоятці |
| Фільтр на виході | НЕРА |
| Колір | Синій |