-35%
6 265 ₴
4 072 ₴
Показати оптові ціниДана акумуляторна батарея може мати такі маркування (або PartNumber):
GVD76; WD52H; KWFFN; J31N7; HJ8KP; NCVF0; W57CV; VFV59; 451-BBFX; 451-BBFT; 451-BBFV; 451-BBFY
Акумуляторна батарея підходить для наступних моделей ноутбуків:
Dell Latitude E7240; Dell Latitude E7250
У зв'язку з динамічно розвиваючимися технологіями і регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків; всі вищевказані списки можуть бути не повними.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | WD52H |
| Артикул | A47466 |
| Вид | оригінальний |
| Гарантія, міс | 12 |
| Ємність | 7140mAh |
| Кількість осередків | 4 cell |
| Мoдель | 7.6V |
| Напруга | 7.6 V |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | Li-Ion |
| Колір | Чорний |