-35%







21 266 ₴
13 823 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 3.8 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JR3061T |
| Величина ходу | 32 мм |
| Висота | 177 мм |
| Гарантія, міс | 36 |
| дерево | 255 мм |
| Довжина | 487 мм |
| Кількість ходів холостого ходу | 3000 хід/хв |
| Метал | 130 мм |
| Мoдель | JR3061T |
| Призначення | професійний |
| Харчування | Мережа |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина | 95 мм |