-35%



50 312 ₴
32 703 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 2400 |
| Артикул | MZ-VAP4T0BW |
| Габарити | 80.15 x 22.15 x 2.38 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 5.0 x4 |
| Мoдель | M.2 2280 4TB 9100 PRO |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Серія | 9100 PRO |
| Швидкість запису | 13400 Mb/s |
| Швидкість читання | 14800 Mb/s |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Також шукають | кращі |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M. 2 2280 |
| Товщина | 2.38 мм |
| Форм-фактор | M. 2 |
| Колір | Чорний |
| Енергоспоживання | 7.6 Вт |