-35%


27 312 ₴
17 753 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zebra |
| Максимальна довжина друку | 991 мм |
| Максимальна ширина друку | 104 мм |
| Швидкість друку | 203 мм/с |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZD62042-D2EF00EZ |
| Вологість при експлуатації | 10% - 90% без конденсату |
| Гарантія, міс | 24 |
| Датчики | датчик чорної мітки |
| Інтерфейси підключення | USB-host |
| Мoдель | Cutter |
| пам'ять | 512 МБ Flash ROM |
| Програмні мови | ZPL II |
| Розміри | 267 x 202 x 192 мм |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Країна виробництва | Китай |
| Температура експлуатації | 4°С - 40°С |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Тип | Мобільний |