-35%
8 200 ₴
5 330 ₴
Показати оптові ціниДБЖ Europower EP-MPS-800/12 — це надійний пристрій із чистою синусоїдою; призначений для підключення зовнішнього акумулятора 12 В (AGM; GEL або LiFePO₄). Він забезпечує стабільне живлення чутливої електроніки; такої як опалювальні котли; насоси та сервери.
Основні характеристики:
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота під час max навантаження | залежить від АКБ (зовнішня) |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Артикул | EP-MPS-800/12 |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | струм заряду акб — 3/5/10/15A |
| рк-дисплей | дисплей |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Маса, кг | 6.3 кг |
| Мoдель | EP-MPS-800/12 |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Потужність, Вт | 500 Вт |
| Призначення | для серверних стійок |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 190 х 300 х 230 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |