-35%



6 768 ₴
4 399 ₴
Показати оптові ціниДжерело безперебійного живлення GEAR - це сучасне рішення для захисту ваших електронних пристроїв від перебоїв в електропостачанні; стрибків напруги та інших проблем із живленням. Розроблений з урахуванням потреб домашніх користувачів; невеликих офісів і геймерів; цей ДБЖ поєднує в собі передові технології; міцну конструкцію і доступну вартість; забезпечуючи надійний захист без зайвих витрат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GEAR |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота під час max навантаження | до 20 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Артикул | GU-1200PL |
| Час переходу на батарею, мс | 8-10 мс |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| рк-дисплей | без дисплея |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 4 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Маса, кг | 9.5 кг |
| Мoдель | GU-1200PL |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Потужність, Вт | 720 Вт |
| Призначення | для робочих станцій |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 345 x 170 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Тип виробу | резервні з апроксимованою синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |