-35%772 ₴
502 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Стан | Новий |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 75163 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр, мм | 12.5 |
| Мoдель | Со5 для металу 12.5х151 мм |
| Загальна довжина свердла | 151 мм |
| Робоча довжина свердла | 101 мм |
| Робочий матеріал (застосування) | метал |
| Країна виробництва | Китай |
| Кут заточування | 135° |