-35%323 ₴
210 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tolsen |
| Діаметр | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Размеры | |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 40099 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Мoдель | 600х100х10 мм шестигранній хвостик |
| Призначення | для лаків |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип хвостовика | HEX (шестигранник) |