-35%




3 595 ₴
2 337 ₴
Показати оптові ціниVinga LED 600VA metal case - це якісне ДБЖ в металевому корпусі; захищене від коротких замикань; розрядів / перезарядити і перевантажень. Конструкція моделі відрізняється міцністю; стійкістю до механічних пошкоджень.
Джерело володіє лінійно-інтерактивним типом архітектури. Працюючи в нормальному режимі; не направляє сигнал в вузли комп'ютера через фільтри перешкод і шумів; паралельно заряджаючи свою вбудовану акумуляторну батарею 12V / 7AH. Якщо ж напруга в електромережі підвищується або знижується до небезпечних значень; це джерело безперебійного живлення стабілізує його за допомогою модуля AVR. При падінні або зростанні напруги до рівня; який не піддається коригуванню; пристрій автоматично переходить в режим роботи від батареї. Перемикання на живлення від акумулятора модель здійснює всього за 2 - 7 мілісекунди. Ще однією важливою перевагою даного ДБЖ є те; що в процесі роботи він практично не видає шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Артикул | VPE-600M |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| рк-дисплей | без дисплея |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Маса, кг | 5.5 кг |
| Мoдель | LED 600VA metal case |
| Потужність, ВА | 600 В*А |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 95 х 320 х 165 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі |
| Тип виробу | резервні з апроксимованою синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |