-35%








4 449 ₴
2 892 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Артикул | VPE-800MU |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
| Вбудована батарея | 12V / 8 AH x 1 |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| рк-дисплей | без дисплея |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт. | 2 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Маса, кг | 6.7 кг |
| Мoдель | LED 800VA metal case with USB |
| Потужність, ВА | 800 В*А |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 95 х 320 х 165 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі |
| Тип виробу | резервні з апроксимованою синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |