-35%

21 735 ₴
14 128 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Висота | 22 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RB5009UPr+S+IN |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 125 мм |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 8 |
| Мoдель | RB5009UPr+S+IN |
| Оперативна пам'ять | 1Гб |
| Особливості | підтримка PoE |
| Процесор | 88F7040 (ARM 64bit) |
| Режими роботи | дротовий маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 2.5 Гбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 at PoE+ |
| Також шукають | 10/100/1000 Мбіт/c |
| дистанційне керування | WEB-інтерфейс |