-35%




35 789 ₴
23 263 ₴
Показати оптові ціниЗустрічайте комп'ютери; які легко проходять перевірку навколишнього середовища. Комп'ютери HP створені на основі надійних технологій; нового рівня потужності та неперевершеної продуктивності; які перетворюють ваші списки справ на списки виконаних завдань.
Flicker-free
Використовуючи технологію DC Dimming; яка регулює яскравість за допомогою постійного струму; а не циклічного увімкнення підсвічування; ми можемо усунути мерехтіння екрана для більш комфортного перегляду.
Дисплей Full HD
2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим; яскравим та соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю 1920 x 1080 весь цифровий контент виглядатиме по-новому.
Антивідблискове покриття
Завдяки цьому покриттю зображення на екрані добре видно навіть під яскравим сонцем. Він майже матовий і не дає відображення; що вирішує проблему з відблисками.
Для виробництва клавіш клавіатури використано пластик вторинної переробки споживчих продуктів
Ми втілюємо більш екологічний дизайн наших клавіатур завдяки використанню ковпаків клавіш; виготовлених із переробленого пластику.
Дві динаміки
Оцініть потужність подвійних стереодинаміків; слухаючи улюблену музику; переглядаючи фільми та граючи в ігри.
Порт USB Type-C зі швидкістю передачі даних 5 Гбіт/с
Підключайте зовнішнє сховище даних через порт USB Type-C зі швидкістю передачі даних 5 Гбіт/с. Цей порт є симетричним; тому кабелі можна під'єднувати будь-якою стороною.
Повнорозмірна клавіатура з цифровим блоком
Повнорозмірна клавіатура із вбудованим цифровим блоком дозволяє комфортно друкувати та підвищити продуктивність завдяки ходу клавіш 1;5 мм.
Вимкнення мікрофона
Більше спокою та зручності завдяки спеціальній кнопці вимикання мікрофона; яку можна легко активувати; а також дізнатися; чи вона включена або вимкнена; за допомогою світлодіодного індикатора.
Камера HP True Vision
Тепер спілкуватися у відеочаті з високою якістю зображення можна навіть при слабкому освітленні; тому дзвінки віч-на-віч стануть вашим улюбленим засобом спілкування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Екран | |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BF1J0EA |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | Камера HP True Vision 720p HD з технологією зменшення тимчасового шуму та вбудованим двоспрямованим цифровим мікрофоном |
| Вага (кг) | 1.59 |
| Відеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Висота | 18.6 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрану (дюйм) | 15.6" |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Ємність акумулятора | 41 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Заявлений час роботи (годин) | 10 |
| Інтерфейси підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | распаяна на МП |
| Мoдель | 15-fc0125u |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8000 |
| Особливості | українська клавіатура |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 |
| Дозвіл | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | до 50000 грн |
| Тип відеокарт | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Тип покриття екрана | антивідблискове покриття |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Яскравість | 300nits |