-35%




43 711 ₴
28 412 ₴
Показати оптові ціниHP 15-fd — надійний та потужний ноутбук; який забезпечує продуктивність і комфортну роботу в будь-яких умовах. Є ідеальним варіантом для роботи; навчання або розваг.
Він оснащений IPS-екраном з діагоналлю 15.6" дюймів та високою роздільною здатністю; щоб ви могли отримати чітке зображення для зручного перегляду робочих завдань та фільмів для відпочинку.
Апаратна конфігурація цієї моделі представлена сучасним процесором Intel Core 3 100U; достатніми запасами оперативної пам'яті та SSD-накопичувачем. З їх допомогою ноутбук легко впорається з обробкою великої кількості даних; запуском енергомістких застосунків та розробкою проєктів.
Ноутбук підтримує сучасний інтерфейс USB Type-C; тому дозволить швидко здійснювати запис та передачу інформації з пристрою на накопичувач. Також є відеопорт HDMI для підключення проєкторів; додаткових моніторів і телевізорів. За відсутності мишки ноутбук пропонує чутливий тачпад; який для зручності має велику площу.
Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax; а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею; працюючи ефективно та без гальмувань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип накопичувача | SSD |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Екран | |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | D16HQEA |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | Камера HP True Vision 720p HD з технологією зменшення тимчасового шуму та вбудованим двоспрямованим цифровим мікрофоном |
| Вага (кг) | 1.59 |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Висота | 18.6 мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 236 мм |
| Діагональ екрану (дюйм) | 15.6" |
| Ємність акумулятора | 41 Втч |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси підключення | Комбінований аудіороз'єм |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мoдель | 15-fd0064ua |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 16000 |
| Особливості | українська клавіатура |
| Покоління процесора Intel | 14-е покоління |
| Дозвіл | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | до 50000 грн |
| Тип відеокарт | інтегрована |
| Тип ноутбука | для роботи |
| Тип покриття екрана | антивідблискове покриття |
| Тип процесора | Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц) |
| Яскравість | 250nits |