-35%







26 414 ₴
17 169 ₴
Показати оптові ціниЗручна функція Circle to Search від Google. Просто обведіть текст чи об'єкт; який вас цікавить; і отримайте миттєві результати пошуку.
Фільтри саме для васРобіть оригінальні фото; використовуючи Galaxy A36 як полотно; а зображення з галереї – як палітру. Фільтри аналізують ваші знімки та генерують індивідуальні ефекти – від чорно-білих до монохромних; надаючи кожному знімку особливої неповторності.
Видаляйте небажаний фоновий шумПеретворюйте знімки на шедеври. Удосконалена функція Видалення об'єктів легко виявляє; пропонує та видаляє небажані об'єкти на фоні; роблячи фото бездоганним. Функція Пропозиції щодо редагування надає креативні рекомендації для завершення ідеального кадру.
Стоншений корпус зі стильним акцентомСтворюйте власний стиль; поєднуючи мінімалізм із витривалістю завдяки Galaxy A36. Смартфон вирізняється елегантним і лаконічним дизайном із лінійним розташуванням камер і преміальною скляною задньою панеллю. Тонші рамки й плоскі бічні грані надають пристрою витонченості та забезпечують комфортне тримання в руці.
Екран для захопливої гриДивіться актуальні шоу на великому 6;7-дюймовому екрані з роздільною здатністю FHD+ і технологією Super AMOLED. Насолоджуйтесь плавною роботою та чудовою видимістю навіть на вулиці завдяки частоті оновлення 120 Гц і яскравості 1 200 ніт.
Енергія для успіхуРозкрийте потенціал восьмиядерного процесора на максимум завдяки потужності ЦП; ГП і НП – все заради багатозадачності; плавного ігрового процесу та перегляду улюблених шоу на стримінгових сервісах. Galaxy A36 оснащений на 15% більшою випарною камерою; що забезпечує ефективне охолодження пристрою навіть під час виконання ресурсоємних задач.
Заряд енергії на весь день і навіть більшеЗалишайтеся на зв'язку впродовж дня завдяки потужній батареї місткістю 5 000 мА·год (типове значення); що забезпечує до 29 годин безперервного відтворення відео. Коли настане час заряджати пристрій; скористайтеся надшвидким адаптером живлення 45 Вт.
Готовий до 6 наступних оновлень ОСЗалишайтеся в курсі всіх нових функцій і технологій. Ви отримаєте до 6 поколінь оновлень ОС і до 6 років – системи безпеки; що гарантує захист і високу продуктивність вашого Galaxy A36.
Пароль під захистом Knox VaultЗахистіть конфіденційні дані за допомогою Samsung Knox Vault; сертифікованого за стандартом EAL5+ для розширеного рівня безпеки.
Вдосконалені камери для свободи творчостіДіліться найкращими селфі та портретамиВід танцювальних челенджів до неперевершених портретів – знімайте себе з вдалих ракурсів із фронтальною камерою 12 МП. Оснащена високоякісним сенсором і потужним процесором; камера забезпечує чіткі та деталізовані знімки навіть за умов недостатнього освітлення.
Висока витривалістьСтильний дизайн Galaxy A36 залишається завжди бездоганним завдяки склу Corning® Gorilla® Glass Victus®+. Крім того; клас захисту IP67 забезпечує надійну стійкість нових смартфонів серії Galaxy A до пилу та бризок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Фіолетовий |
| ОС | Android |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-A366BLVGEUC |
| Безпека | FaceUnlock |
| Бездротові підключення | NFC |
| Відеоядро | Adreno 710 |
| Вбудовані датчики | цифровий компас |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 6.64" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 5000 mAh |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси підключення | USB 2.0 (Type-C) |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | телефон |
| Матеріал екрану | Gorilla Glass Victus+ |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | Galaxy A36 5G 8/256Gb Light Violet |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 256 Gb |
| Оснащення | пило/вологозахист |
| Основна камера | 50 + 8 + 5 Mpx |
| Особливості | IP67 |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 5G |
| Розміри (мм) | 162.6 x 77.9 x 7.4 мм |
| Дозвіл екрану | 1080 x 2340 pixels |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | В'єтнам |
| Топ популярних моделей | Samsung Galaxy A36 |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2.4 GHz |