-35%
16 865 ₴
10 962 ₴
Показати оптові ціниПрофесійний шредер із максимальним рівнем безпеки P-5 (Micro Cut) для надійного знищення конфіденційних документів.
Подрібнює до 15 аркушів A4 за один раз на мікрофрагменти 1;9 × 10 мм; забезпечуючи високий захист інформації.
Працює тихо (55 дБ); має місткий кошик 35 л з висувною конструкцією та зручні коліщатка для переміщення.
Знищує папір зі скобами; канцелярські скріпки; кредитні картки та CD/DVD.
Оснащений захистом від перевантаження і перегріву та LED-індикаторами стану.
Ідеальний вибір для офісу та роботи з конфіденційними даними.
ТМ shredMARK – бездоганні знищувачі документів для дому; офісу та бізнесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ShredMark |
| Рівень секретності | 5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24345 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | індикатор перегрівання |
| Категорія | для офісу |
| Мoдель | 1535M (2*12 мм) |
| Обсяг кошика | 35 л |
| Особливості | Оглядове вікно |
| Робоча ширина | 230 мм |
| Робочий цикл ("працює"/" відпочиває") | 15/50 |
| Розмір | 627 х 400 х 290 мм |
| Розмір шматочків | 1.9 х 10 мм |
| Швидкість | 1.8 м/хв |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип різання | перекресний |
| Знищує за раз, аркушів (А4/70г) | 15 |
| Знищення | скріпки |
| Рівень шуму | 55 дБ |
| Формат | А4+ |