-35%21 046 ₴
13 680 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ShredMark |
| Рівень секретності | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 24335 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові характеристики | захист від перевантажень |
| Категорія | для офісу |
| Мoдель | 1830M |
| Обсяг кошика | 30 л |
| Особливості | Реверс |
| Робоча ширина | 218 мм |
| Робочий цикл ("працює"/" відпочиває") | 20/60 |
| Розмір | 602 х 360 х 286 мм |
| Розмір шматочків | 5 x 12 мм |
| Швидкість | 1.8 м/хв |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип різання | перекресний |
| Знищує за раз, аркушів (А4/70г) | 17 |
| Знищення | скріпки |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Формат | А4+ |