-35%








20 814 ₴
13 529 ₴
Показати оптові ціниНайбільша батарея
Забудь про заряджання на кілька днів. Наша витривала батарея ємністю 6720 мА*год забезпечує цілі вихідні роботи без заряджання.
Швидко підзарядись із зарядним пристроєм TurboPower на 30 Вт
Миттєве заряджання. Лише кілька хвилин заряджання батареї з високою ємністю за допомогою зарядного пристрою TurboPower на 30 Вт – і ти отримаєш години автономної роботи; щоб якомога швидше повернутися до своїх справ.
Приголомшлива деталізація
Завдяки 10-бітній глибині кольору; кінематографічній палітрі DCI-P3 й роздільній здатності Super HD кожен відтінок; тінь і світловий акцент оживають на ультраяскравому pOLED-дисплеї.
Ти бачиш усе
Режим високої яскравості сягає 4500 ніт; завдяки чому телефоном можна користуватися на вулиці без обмежень; а частота оновлення екрана 120 Гц забезпечує плавність роботи пристрою.
Відчуй ритм
Завдяки системі Dolby Atmos і великим стереодинамікам улюблені пісні та серіали мають об’ємніше; повніше й глибше звучання. У сполученні з moto buds+ високоякісний звук завжди буде з тобою.
Висока продуктивність. Великий обсяг пам’яті.
Відтворюй контент; запускай ігри й завантажуй файли за лічені секунди завдяки швидкому й ефективному процесору MediaTek Dimensity 7300.
Легко виконуй кілька дій одночасно й зберігай більше важливої інформації. До 12 ГБ пам’яті забезпечують плавну роботу; а з розширюваним сховищем можна забути про видалення файлів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Motorola |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оснащення | Стереодинаміки |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| ОС | Android |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 198 г |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Функції камери | Спалах |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2712x1220 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PB8X0046RS |
| Безпека | Fingerprint |
| Бездротові підключення | NFC |
| Відеоядро | ARM Mali-G615 MP2 |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Діафрагма основної камери | f/1.88 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 6720 mAh |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 1 SIM + e-sim |
| Кількість ядер | 8 core |
| Комплект постачання | кабель |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | G86 Power 12/256GB Spellbound |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Навігація | GPS |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 12 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 256 Gb |
| Основна камера | 50 + 8 Mpx |
| Особливості | IP69 certified |
| Особливості корпусу | Водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 5G |
| Розміри (мм) | 74.748.65161.21 мм |
| Розширення пам'яті | microSD |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 32 Mpx |
| Колір | Темно-синій |
| Частота процесора | 2.5 GHz |