-35%








27 614 ₴
17 949 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Стан | Новий |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RH9AD1WO |
| Час зарядки | 3.5 години |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Ємність пилозбірника | 0.65 л |
| Мoдель | RH9AD1WO |
| Потужність всмоктування (Вт) | 150 Вт |
| Насадки і щітки | щілинна |
| Особливості | технологія Flex |
| Розмір | 113 х 25 х 26 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | Універсальні |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Тип пилососа | ручний |
| Тип пилососа, синк | ручний пилосос |
| Тип труби | пластикова складова |
| Тип управління | на корпусі |
| Тип фільтра | HEF |
| Функції | технологія Flex |
| Колір | синьо-чорний |