-35%757 ₴
492 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RTPS12-60 SLIM |
| Вхідна напруга | 100-240В |
| Вихідний роз'єм | клемна колодка |
| Вихідний струм | 5 А |
| Гарантія, міс | 12 |
| Мoдель | RTPS12-60 SLIM |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип виготовлення | монтажний |