-35%




3 509 ₴
2 281 ₴
Показати оптові ціниДБЖ від компанії Vinga допоможуть захистити ваш персональний комп'ютер від перепадів напруги в мережі; а також дозволять зберегти важливі дані у момент відключення електроенергії.
Vinga LED VPE-650PRMU на 360 Вт – лінійно інтерактивний блок безперебійного живлення розрахований на офісні та домашні ПК мінімальній потужності й середні сервери.
Ця модель дозволить коректно завершити роботу в редакторах; документах; будь-яких робочих програмах. Ви матимете; в середньому; 5-10 хвилин; щоб зберегтися і правильно вимкнути ПК.
Vinga LED VPE-650PRMU виконаний в міцному металевому корпусі; оснащений діодним дисплеєм і власною логікою контролю частотного діапазону (перепади відстежує мікропроцесор).
Особливості:
автоматично: перезапускается; заряджається коли відключений; визначає частоти;
мікропроцесор управляє батареями для оптимізації їх використання;
звукове сповіщення;
виводить на екран стан батареї та залишковий час автономної роботи;
холодний старт. Vinga LED VPE-650PRMU можна примусово увімкнути навіть якщо напруга в мережі відсутня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VPE-650PRMU |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Вхідна напруга | 162 до 295 В |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додатково | не сумісний із БЖ з APFC |
| рк-дисплей | без дисплея |
| Кількість АКБ | 1 |
| Маса, кг | 5.1 кг |
| Мoдель | LED 650VA metal case with USB |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 95 x 320 x 160 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Також шукають | недорогі |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виготовлення | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступенева) синусоїда |