-35%26 975 ₴
17 534 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Man Kung |
| Сила натягу | 18 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MK-XB52GC-KIT |
| Гарантія, міс | 12 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал плечей | скловолокно |
| Мoдель | гвинтового типу |
| Прицільні пристосування | діоптр |
| Робочий хід тятиви | 35.5 см |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Тип конструкції | блочний |
| Ширина плечей | 54.6 см |