-35%



13 977 ₴
9 085 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teltonika |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип антени | Зовнішня |
| Тип | Бездротовий |
| Загальні | |
| Вага | 359 г |
| Висота | 32 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RUTM10 |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000 |
| Гарантія, міс | 12 |
| Глибина | 95 мм |
| Додаткові порти | 1 х USB 2.0 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Мoдель | RUTM10 |
| Особливості | З віддаленим керуванням |
| Режими роботи | Wi-Fi маршрутизатор |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 867 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ac |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n |
| Також шукають | з usb-входом |