-35%







37 929 ₴
24 654 ₴
Показати оптові ціниФункції духової шафи: 3 варіанти піролізу; 45 варіації програмних програм "Assist"; Звуковий сигнал; Alarm/error tones; Автоматичне вимкнення (тільки духова шафа); Регулювання гучності сигналу; Блокування від дітей (у вимкненому режимі); Нагадування про очищення; Cooking with Duration; Cooking with End Time and Duration; Таймер зворотного відліку; Delayed start (Time delay); Демо режим з кодом; Регулювання яскравості дисплея; Освітлення духової шафи під час відкриття дверей; Електронне регулювання температури; Електронне блокування дверцят; Вибір функції швидкого прогріву; Термосенсор; Термосенсор з автоматичним вимкненням; Індикатор температури термосенсора ; Food sensor end action adjustable; Функція блокування; Key tones menu with deactivation; Звуковий сигнал; Oven light on/off selectable (menu + direct access button); Індикатор температури; Індикація залишкового тепла; Сервісна інформація; Рекомендація температури при виборі режиму
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EOD4P57H |
| Габарити | 60 х 56 х 55 см |
| Гарантія, міс | 12 |
| Додаткові функції | термостат |
| Кількість програм | 10 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Мoдель | EOD4P57H |
| Потужність гриля | 2000 Вт |
| Обсяг | 72 л |
| Особливості | тангенціальний вентилятор |
| Підсвічування | Да |
| Розміри ніші для вбудовування | 58 х 56 х 55 см |
| Система очищення | емаль легкого очищення |
| Країна виробництва | Італія |
| Також шукають | з телескопічними напрямними |
| Тип | Електричний |
| Тип напрямних | телескопічні |
| Управління | механічно-сенсорне |
| Колір | Чорний |