-35%




31 902 ₴
20 736 ₴
Показати оптові ціниМодуль оперативної пам'яті Kingston Fury Beast призначений для розширення обсягу пам'яті та підвищення продуктивності сучасних ПК у завданнях з редагування відео високої роздільної здатності; рендеринга й іграх. Обладнаний теплорозподільником; модуль DDR5 сумісний з усіма сучасними платформами; що підтримують DDR5. Крім стандартного профілю JEDEC; модуль забезпечений XMP 2.0 профілем.
Підтримка технології PnP (Plug'n'Play) дає змогу системі автоматично встановити максимальну підтримувану всіма компонентами частоту пам'яті (різні процесори та чипсети можуть підтримувати широкий набір можливих частот; максимальна доступна частота для конкретної системи зазвичай визначається алгоритмами BIOS виробника материнської плати); а наявність XMP профілів допоможе швидко налаштувати пам'ять на материнських платах; які не підтримують PnP.
Простий у встановленні BIOS модуль оперативної пам'яті Kingston Fury Beast; що на більшості систем не вимагає настроювання дасть змогу швидко й без додаткових складнощів отримати максимум продуктивності від ПК. Завдяки стильному низькопрофільному теплорозподільнику пам'ять Beast DDR5 має естетичний вигляд; водночас зберігаючи ефективне тепловідведення. Всі модулі пам'яті Kingston Fury Beast DDR5 проходять обов'язкове заводське тестування на заявленій частоті та забезпечені гарантією.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | стандарт |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | KF552C40BB-32 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Мoдель | DDR5 32GB 5200 MHz Fury Beast Black |
| Напруга живлення | 1.25 В |
| Об'єм одного модуля | 32 ГБ |
| Підсвічування | Немає |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Виробник | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Розширені профілі розгону | XMP 3.0 |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC5-41600 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL40-40-40 |
| Також шукають | геймерська |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |