-35%








26 983 ₴
17 539 ₴
Показати оптові ціниПростий блиск
OnePlus Nord 3 5G має простий; стриманий дизайн; який виглядає так; ніби він належить до чогось набагато дорожчого. Колір Tempest Gray має кришку з 2.8D шовкового скла з матовою текстурою; яка захищає від відблисків і відбитків пальців; а колір Misty Green - з витонченим глянцевим покриттям з целадонового скла. Тонкий 8;15-міліметровий корпус і плоскі краї забезпечують комфортне відчуття в руці.
Плаский - це прекрасно
Ми попрощалися з вигадливою пластиковою рамкою екрана; тому дисплей розмістився рівно в межах рамок; забезпечуючи плавний перегляд. І не пропустіть класичний слайдер сповіщень OnePlus на бічній панелі.
Щільність у 9 000 разів
Чіпсет MediaTek Dimensity 9000 OnePlus Nord 3 5G має продуктивність флагманського рівня; але секретний соус - це оперативна пам'ять LPDDR5X; яка забезпечує бездоганну швидкість і плавність роботи.
Давайте поповнимо запаси оперативної пам'яті
Вам подобається оперативна пам'ять? Тому що цей телефон має до 16 ГБ швидкої оперативної пам'яті LPDDR5X. А ще в ньому є RAM-Vita - функція керування оперативною пам'яттю; тож ви можете виконувати багатозадачність на рівні боса зі своєю оперативною пам'яттю. Удосконалення оперативної пам'яті просто божевільні.
Ще більше Dimensity
Ми додали кілька крутих функцій; щоб допомогти вам скористатися перевагами видатної продуктивності чіпсета MediaTek Dimensity 9000.
Майстер багатозадачності
Якщо вам потрібні додаткові докази; ось ще кілька причин; чому цей телефон ідеально підходить для багатозадачності: Запускайте до 44 додатків одночасно.
Зйомка з роздільною здатністю Lickity-Split
Знімайте та створюйте фото та відео швидше; ніж будь-коли.
Ігри на найвищому рівні
Отримайте надшвидкий і чутливий ігровий досвід з частотою відгуку на дотик 1 000 Гц завдяки технології HyperTouch Engine.
Занадто великий; занадто крутий
Величезна система охолодження OnePlus Nord 3 5G VC забезпечує безпечну та безперебійну роботу навіть під час найінтенсивніших ігрових сесій та редагування фотографій.
Великі види; плавні свайпи; чудовий звук
Ми збільшили діагональ Super Fluid AMOLED-дисплея OnePlus Nord 3 5G до 17;12 см (6;74 дюйма) з надвеликою адаптивною динамічною частотою оновлення кадрів 120 Гц; щоб ви могли насолоджуватися захоплюючими видами і робити свайпи без зусиль. Скористайтеся перевагами подвійних динаміків з підтримкою Dolby Atmos на бокових панелях для повного занурення в потокове мовлення та ігри.
Так; ви вже бачили цю камеру раніше
Якщо ви відчуваєте дежавю камери; це тому; що 50-мегапіксельний сенсор Sony IMX890 на OnePlus Nord 3 5G - це той самий сенсор; який ми використовуємо у флагманах; таких як OnePlus 11 та 11R.
Нічні знімки з турбо-потужністю
Знімайте нічні знімки з максимальною якістю завдяки комбінації з двох матриць OIS та нашого алгоритму TurboRAW для зменшення розмиття та отримання гарних кольорів.
Витончені 4K Sixty
Знімайте надзвичайно плавне відео з роздільною здатністю 4K 60 кадрів на секунду навіть в умовах слабкого освітлення за допомогою магії ШІ-шумозаглушення чіпсета MediaTek 9000.
Надзвичайно стабільне; барвисте відео 1080p
Ми подвоїли кількість режимів відео з роздільною здатністю 1080p для OnePlus Nord 3 5G: класичний і барвистий режим HDR 1080p та новий режим зйомки 1080p зі швидкістю 60 кадрів на секунду; який ідеально підходить для екшн-зйомки.
Боке чи не боке
Відповідь завжди "за боке" завдяки вдосконаленому режиму портретної зйомки OnePlus Nord 3 5G з покращеним розмиванням фону та ефектами фільтра боке; що допомагають сфокусуватися на об'єктах; які привертають увагу.
О ні; вони зменшили надширококутний
Заспокойтеся. Ми не зменшили надширококутну камеру - ми просто зменшили кут до 112˚; щоб ви могли робити плавні; реалістичні ширококутні фотографії з меншим викривленням і спотворенням.
Усі міліампер-години - ваші
Ми оснастили OnePlus Nord 3 5G акумулятором ємністю 5 000 мАг; який підтримує зарядку SUPERVOOC потужністю 80 Вт; що заряджає батарею до денного заряду всього за 15 хвилин.
Наскільки суперовий ваш VOOC
OnePlus Nord's VOOC настільки чудовий; що його повна назва - "80W SUPERVOOC Endurance Edition". Він оснащений технологією Battery Health Engine; яка подвоює кількість циклів заряджання з 800 до 1600. Це чотири роки щоденної зарядки до більш ніж 80% заряду акумулятора.
Надзвичайно плавний і корисний
OnePlus Nord 3 5G поставляється з операційною системою OxygenOS 13.1 з коробки. Ця бездоганно плавна ОС натхненна природою і постачається з деякими надзвичайно корисними інструментами.
Швидка та плавна робота надовго
OnePlus Nord 3 5G - це перший пристрій OnePlus Nord; який отримує оновлення програмного забезпечення протягом трьох років і чотири роки оновлень системи безпеки; щоб ваш досвід роботи у режимі Fast and Smooth залишався свіжим довше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 193.5 г |
| Мультимедіа | |
| Органайзер | Годинник |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 9000 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Nord 3 5G 8/128GB Misty Green |
| Безпека | Fingerprint |
| Бездротові підключення | NFC |
| Відеоядро | Mali-G710 MC10 |
| Вбудовані датчики | цифровий компас |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрану | 6.74" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.4 |
| Ємність аккумулятора (мА/ч) | 5000 mAh |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Інтерфейси підключення | USB Type-C |
| Клас телефону | Multi SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мoдель | Nord 3 5G 8/128GB Misty Green |
| Мультимедіа | соціальні мережі |
| Навігація | ГЛОНАСС |
| ОС | Android 13 |
| Об'єм оперативної пам'яті (МБ) | 8 Gb |
| Об'єм вбудованої пам'яті (GB) | 128 Gb |
| Оснащення | гіроскоп |
| Основна камера | 50 + 8 + 2 Mpx |
| Особливості | Fast Charge 80W |
| Особливості корпусу | Безрамковий дисплей |
| Покоління зв'язку (2G/3G/4G/5G) | 5G |
| Розміри (мм) | 162 x 75.1 x 8.2 мм |
| Дозвіл екрану | 1240 x 2772 pixels |
| Стан товару | Новий |
| Країна виробництва | Китай |
| Також | смартфон |
| Також шукають | до 30000 грн |
| Тип дисплея | Super AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Колір | зелений |
| Частота процесора | 3.05 GHz |