-35%




40 574 ₴
26 373 ₴
Показати оптові ціниЗабезпечує створення контенту; багатозадачність та максимальну продуктивність у новітніх іграх; пам'ять Kingston FURY Renegade RGB DDR5 – ідеальний вибір для геймерів; ентузіастів; творців контенту та екстремальних оверклокерів.
Пам'ять Kingston FURY Renegade RGB DDR5 була протестована та схвалена провідними світовими виробниками материнських плат.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | висока |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | KF576C38RWAK2-32 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Мoдель | DDR5 32GB (2x16GB) 7600 MHz Renegade RGB White XMP |
| Напруга живлення | 1.45 В |
| Об'єм одного модуля | 32 ГБ |
| Підсвічування | RGB |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Виробник | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC5-60800 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL38-46-46 |
| Також шукають | геймерська |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 7600 МГц |