-35%


26 245 ₴
17 059 ₴
Показати оптові ціниКомплект оперативної пам'яті Kingston FURY Renegade RGB DDR4 об'ємом 32 ГБ KF432C16RB12AK2/32 складається з двох дворічкових 16 ГБ DDR4-3200 CL16 UDIMM модулів; зібраних з 16 чіпів щільністю 1Gx8 біт; і призначений для максимального підвищення редагування відео високої роздільної здатності; рендерингу та інших ресурсомістких додатках. Оснащений теплорозподільниками чорного кольору з RGB-підсвічуванням; KF432C16RB12AK2/32 сумісний з усіма платформами; що підтримують DDR4. Крім стандартного профілю JEDEC (DDR4-2400 CL17-17-17 1.2 В); модулі забезпечені двома XMP 2.0 профілями (DDR4-3200 CL16-18-18 1.35 В та резервним; на випадок; якщо система не може працювати на максимальній частоті; DDR4 -3000 CL15-17-17 1.35). Світлодіодна лінійка по верхній кромці всього модуля пам'яті може керуватися фірмовим програмним забезпеченням Kingston FURY CTRL*; а також спеціалізованим програмним забезпеченням; що постачається в комплекті материнських плат; що підтримують управління світловими ефектами: MSI Mystic Light Sync; ASUS Aura Sync; ASRock Polychrome Sync . При встановленні модулів пам'яті Kingston FURY Renegade RGB DDR4 в плату; що не підтримує управління; включається режим хвилеподібного підсвічування; при якому вздовж лінійки; що світиться; циклічно проходять хвилі зміни кольору підсвічування.
Для запобігання розсинхронізації динамічних світлових ефектів у пам'яті Kingston FURY Renegade RGB DDR4 застосована патентована Kingston технологія синхронізації підсвічування з передачею керуючих сигналів по інфрачервоному каналу - всі модулі; встановлені в материнську плату поряд один з одним; тепер переливаються синхронно; незалежно від наявності . Таке рішення дозволило зберегти цілісність дизайну моддерського ПК; так і уникнути використання додаткових проводів. Живиться підсвічування безпосередньо від слота для пам'яті. Проста в установці і на більшості систем оперативна пам'ять; що настроюється включенням XMP профілю; дозволить швидко і без додаткових складнощів отримати максимум продуктивності від ПК.
Завдяки стильному радіатору з RGB-підсвічуванням пам'ять Kingston FURY Renegade RGB DDR4 виглядає естетично; зберігаючи при цьому ефективне тепловідведення. Всі модулі пам'яті Kingston FURY Renegade RGB DDR4 проходять обов'язкове заводське тестування на заявленій швидкості та забезпечені довічною гарантією.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | висока |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | KF432C16RB12AK2/32 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Мoдель | DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz RenegadeRGB |
| Напруга живлення | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 32 ГБ |
| Підсвічування | RGB |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Виробник | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL16-18-18 |
| Також шукають | геймерська |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |