-35%



41 629 ₴
27 059 ₴
Показати оптові ціниРозширте межі можливого за допомогою оперативної пам’яті Kingston FURY Renegade DDR5; розробленої для неймовірної продуктивності на DDR5-платформах нового покоління. Ця планка з оновленим алюмінієвим тепловідводом у чорно-сріблястих кольорах стане стильним доповненням для новітніх ПК.
Intel Extreme Memory Profile технологія перетворює оверклокінг на просту справу. Kingston FURY Renegade DDR5 містить програмовану схему PMIC для XMP 3.0 та підтримує до двох додаткових профілів для оптимізації таймінгів; частоти; показників швидкості та напруги живлення; які можна зберегти безпосередньо на DIMM.
Пам’ять пройшла перевірку на сумісність із материнськими платами найбільш відомих виробників. Заявлена частота роботи моделі становить 8000 МГц; таймінги пам'яті — CL38.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Висота модуля пам'яті | висока |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| Артикул | KF580C38RSK2-32 |
| Буферизація | unbuffered |
| Гарантія, міс | 60 |
| Мoдель | DDR5 32GB (2x16GB) 8000 MHz Renegade Silver XMP |
| Напруга живлення | 1.45 В |
| Об'єм одного модуля | 32 ГБ |
| Підсвічування | Немає |
| Примітка | гарантує тільки їх безпечне транспортування. |
| Перевірка і корекція помилок (ECC) | Немає |
| Виробник | Kingston Fury (ex.HyperX) |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Стандарти пам'яті | PC5-64000 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Таймінги | CL38-48-48 |
| Також шукають | геймерська |
| Форм-фактор пам'яті | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 8000 МГц |