-35%



29 962 ₴
19 475 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Артикул | 330.0538.526 |
| Габарити | 80 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Лампи | LED |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Мoдель | Steelmax Ev8 Led Bk A80 |
| Потужність | 250 Вт |
| Особливості | зворотний клапан |
| Продуктивність | 730 м3/год |
| Режим роботи | відведення повітря та рециркуляція |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Також шукають | потужні |
| Тип | похила |
| Тип монтажу | настінна |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Колір | Чорний |
| Ширина корпусу | 80 см |