-35%
34 842 ₴
22 647 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Faber |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Артикул | 305.0625.312 |
| Габарити | 60 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Лампи | LED |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мoдель | In-Nova Premium Wh M A60 |
| Потужність | 250 Вт |
| Продуктивність | 670 м3/год |
| Режим роботи | відведення повітря та рециркуляція |
| Країна виробництва | Італія |
| Також шукають | потужні |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | у шафі |
| Тип управління | кнопкове |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Колір | Білий |
| Ширина корпусу | 60 см |