-35%23 405 ₴
15 213 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CATA |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Таймер | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вмикання/вимкне (сенсор) | Немає |
| Артикул | 02131207 |
| Габарити | 792 х 277 см |
| Гарантія, міс | 24 |
| Діаметр вентиляційної труби | 150 мм |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість швидкісних режимів | 3 |
| Лампи | LED |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Мoдель | Gc Dual 75 wh |
| Потужність | 280 Вт |
| Особливості | зворотний клапан |
| Продуктивність | 1200 м3/год |
| Режим роботи | відведення повітря та рециркуляція |
| Країна виробництва | Іспанія |
| Також шукають | потужні |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | у шафі |
| Рівень шуму | 50-65 дб |
| Фільтри | алюмінієвий |
| Колір | Білий |
| Ширина корпусу | 79.2 см |