-35%

18 905 ₴
12 288 ₴
Показати оптові ціни✔ Дуже легкий та компактний дизайн.
✔ Оптимізований ударний механізм забезпечує підвищений крутний момент затягування 406 Нм.
✔ Яскраве світлодіодне LED підсвічування.
✔ Електронне регулювання швидкості та реверс.
✔ ″Інтелектуальний″ вимикач із вбудованою електронікою.
✔ Повністю прогумована анатомічна рукоятка; розташована по центру.
✔ 4 режими роботи.
✔ Дві швидкості обертання + 2 режими роботи: Low Speed – Низька швидкість.
✔ Інструмент працює на зниженій швидкості вперед; щоб запобігти перетягуванню дрібних кріплень.
✔ У режимі реверс інструмент працює з нормальною швидкістю.
✔ High Speed – Висока швидкість.
✔ Інструмент працює з нормальною швидкістю прискорення вперед та реверсі.
✔ Precision wrench - Допомагає запобігти надмірному затягуванню та зриву кріплення в режимі реверс.
✔ Timber Screw - Режим загортання деревини.
✔ Оптимізує роботу інструменту; допомагаючи збільшити швидкість кріплення до дерева за допомогою болтів із квадратною головкою; гвинтів із квадратною головкою та будівельних гвинтів по дереву.
✔ Розмір утримувача насадок 1/2 дюйма зі шплінтом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 1.1 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF922N |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті |
| Гарантія, міс | 36 |
| Додатково | реверс |
| Ємність акумулятора | без акумулятора |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | документація |
| Крутний момент (високий) | 406 Нм |
| Мoдель | 406 Нм (без АКБ та ЗП) |
| Посадочне місце | 1/2" |
| Країна виробництва | Китай |
| Частота ударів | 3550 уд./хв |
| Число обертів холостого ходу | 2500 об/хв |