-35%36 437 ₴
23 684 ₴
Показати оптові ціни✔ Виконуйте складні роботи; використовуючи потужність нового 18 В XR 1/2” безщіткового гайкокруту.
✔ Новий гайкокрут має 1626 Нм крутного моменту та 2372 Нм крутного моменту на зрив; що робить його ідеальним для важких навантажень.
✔ Функція така; як режим PRECISION WRENCH; допомагає запобігти надмірному затягуванні.
✔ 4 режими роботи допомагають легко обрати необхідну швидкість.
✔ Електронне регулювання швидкості і реверс.
✔ ″Інтелектуальний″ вимикач з вбудованою електронікою.
✔ Яскраве світлодіодне LED підсвічування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 3.5 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF961N |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті |
| Гарантія, міс | 36 |
| Додатково | реверс |
| Ємність акумулятора | без акумулятора |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | документація |
| Крутний момент (високий) | 1626 Нм |
| Мoдель | 1626 Нм (без АКБ та ЗП |
| Посадочне місце | 1/2" |
| Країна виробництва | Китай |
| Частота ударів | 1890 уд./хв |
| Число обертів холостого ходу | 1200 об./хв |