-35%

40 932 ₴
26 606 ₴
Показати оптові ціни✔ Дуже легкий і компактний дизайн.
✔ Оптимізований ударний механізм забезпечує підвищений крутний момент затягування 406 Нм.
✔ Яскраве світлодіодне LED підсвічування.
✔ Електронне регулювання швидкості та реверс.
✔ ″Інтелектуальний″ вимикач із вбудованою електронікою.
✔ Повністю прогумована анатомічна рукоятка; розташована по центру.
✔ 4 режими роботи. Дві швидкості обертання + 2 режими роботи: Low Speed - Низька швидкість. Інструмент працює на зниженій швидкості вперед; щоб допомогти запобігти перетягуванню дрібних кріплень. У режимі реверс інструмент працює з нормальною швидкістю.
✔ High Speed - Висока швидкість. Інструмент працює з нормальною швидкістю при швидкості вперед і реверсі.
✔ Precision wrench - Допомагає запобігти надмірному затягуванню і зриву кріплення в режимі реверс.
✔ Scaffolding Mode - Режим збирання будівельних риштувань. Допомагає запобігти надмірному затягуванню та зриву кріплення в режимі реверс. Інструмент затягує протягом 1;5 секунд. У режимі реверсу інструмент зупиняється; коли застібка ослаблена.
✔ Розмір тримача насадок 1/2 дюйма зі стопорним кільцем.
✔ Поставляється з 2 батареями Compact POWERSTACK і зарядним пристроєм в TSTAK.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 1.1 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF921E2T |
| Гарантія, міс | 36 |
| Додатково | реверс |
| Ємність акумулятора | 1.7 А·год |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | кейс |
| Крутний момент (високий) | 406 Нм |
| Мoдель | 406 |
| Посадочне місце | 1/2" |
| Країна виробництва | Китай |
| Частота ударів | 3550 уд./хв |
| Число обертів холостого ходу | 2500 об/хв |