-35%



30 568 ₴
19 869 ₴
Показати оптові ціни✔ Дуже легкий і компактний дизайн.
✔ Довжина інструменту всього 132 мм.
✔ Електронне регулювання швидкості і реверс.
✔ ″Інтелектуальний″ вимикач з вбудованою електронікою. Повний контроль за роботою двигуна і станом акумулятора.
✔ Яскраве світлодіодне LED підсвічування.
✔ Додаткові вентиляційні отвори - ефективне охолодження електронного модуля.
✔ Повністю прогумована анатомічна рукоятка; розташована по центру.
✔ Прекрасний розподіл ваги по масі; можна поставити інструмент на поверхню.
✔ Новий оптимізований ударний механізм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 1 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF901P2 |
| Гарантія, міс | 36 |
| Додатково | скоба для кріплення до поясу |
| Ємність акумулятора | 5 Ач |
| Комплектація | кейс |
| Крутний момент (високий) | 338 Нм |
| Мoдель | кейс TS |
| Посадочне місце | 1/2" |
| Країна виробництва | Китай |
| Частота ударів | 3250 уд./хв |
| Число обертів холостого ходу | 2850 об./хв |