-35%



23 249 ₴
15 112 ₴
Показати оптові ціни✔ Довжина руків’я - 330 мм.
✔ Тонкий безщітковий двигун забезпечує чудову ергономіку та лідерство на ринку.
✔ Завдяки максимальному крутному моменту до 75 Нм і 450 об/хв цей інструмент працює на підвищення продуктивності.
✔ Тригер зі змінною швидкістю для покращеного контролю при застосуванні.
✔ Яскраве світлодіодне LED підсвічування покращує видимість робочого простору.
✔ Змінні тримачі насадок розмірами 3/8 дюйма зі шплінтом; 1/4 дюйма зі шплінтом та 1/4 дюйма внутрішній шестигранник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 0.9 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF500N |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті |
| Гарантія, міс | 36 |
| Додатково | реверс |
| Ємність акумулятора | без акумулятора |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | документація |
| Крутний момент (високий) | 75 Нм |
| Мoдель | 75 Нм (без АК |
| Посадочне місце | 3/8 " |
| Країна виробництва | Китай |
| Число обертів холостого ходу | 450 об/хв |