-35%





18 218 ₴
11 842 ₴
Показати оптові ціни✔ Завдяки вдосконаленій технології акумуляторів; відсутності ефекту пам’яті та мінімальному саморозряду літій-іонний акумулятор V20 готовий до роботи; де б ви не знаходилися і куди б вас не привела робота.
✔ Технологія безщіткового двигуна забезпечує кращу ефективність та триваліший термін служби завдяки компактному двигуну з меншими витратами на технічне обслуговування; відсутністю нагрівання.
✔ Потужний двигун забезпечує момент; що крутить; до 190 Нм; до 2900 об/хв і до 3800 с.хв.
✔ Оптимальна потужність для найважчих робіт із загортання шурупів у дерево та метал.
✔ 3 швидкості (0-1300; 0-2600; 0-2900) для кращого контролю під час роботи.
✔ Безключовий тримач насадок для швидкої заміни навіть однією рукою.
✔ Акумулятор із вбудованим індикатором заряду.
✔ Вбудований світлодіодний освітлення для додаткової видимості.
✔ 2 акумулятори по 2;0 Ач; зарядний пристрій на 2 А та чохол у комплекті.
✔ Сумісний з акумулятором STANLEY FATMAX V20 18 В 2;0 Ач або V20 18 В 4;0 Ач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Вага | 3.5 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SFMCF820D2K |
| Гарантія, міс | 36 |
| Додатково | реверс |
| Ємність акумулятора | 2 Ач |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | кейс |
| Крутний момент (високий) | 190 Нм |
| Мoдель | 3800уд/хв |
| Посадочне місце | НЕХ |
| Країна виробництва | Китай |
| Частота ударів | 3800 уд./хв |
| Число обертів холостого ходу | 2900 об./хв |