-35%


17 997 ₴
11 698 ₴
Показати оптові ціниТвердотільний накопичувач Crucial T500 PCIe Gen4 NVMe з радіатором
Підвищте продуктивність вашої системи за допомогою твердотільного накопичувача Crucial T500 Gen4 NVMe. Насолоджуйтеся швидшими іграми – ідеально підходить для оновлень PS5. Розширте свій творчий потенціал за допомогою твердотільного накопичувача; який переміщується так швидко; як вам це потрібно. Виконання важких завдань не викликає проблем із кращою продуктивністю та енергоефективністю; а наш радіатор забезпечує тихе розсіювання тепла в елегантному дизайні.
Продуктивність Lightning Gen4 від Crucial
Прискорення завантаження; завантаження та збереження за допомогою послідовного читання/запису 7400/7000 МБ/с — Crucial T500 PCle 4.0 NVMe SSD більш ніж у 2 рази швидший; ніж Gen3 SSD; і в 12 разів швидше ніж SATA.
Співвідношення продуктивності до потужності
З енергоефективністю Crucial T500 робіть більше за менший час. З вищим на 40% співвідношенням продуктивності та потужності SSD Crucial T500 PCle 4.0 NVMe допомагає вашому комп’ютеру працювати швидше з меншим енергоспоживанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Стан | Новий |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживана потужність | 6 Вт |
| TBW | 600 |
| Артикул | CT1000T500SSD5 |
| Габарити | 80 х 23 х 9.7 мм |
| Гарантія, міс | 60 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Мoдель | M.2 2280 1TB T500 heatsink |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Серія | T500 |
| Швидкість запису | 6800 Mb/s |
| Швидкість читання | 7300 Mb/s |
| Країна виробництва | США |
| Також шукають | кращі |
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M. 2 2280 |
| Товщина | 9.7 мм |
| Форм-фактор | M. 2 |
| Колір | Чорний |