-35%





21 725 ₴
14 121 ₴
Показати оптові ціниОсобливості DCF512N
✔ Дуже легкий та компактний дизайн.
✔ Яскраве світлодіодне LED підсвічування покращує видимість робочого простору.
✔ Електронне регулювання швидкості та реверс.
✔ Повністю гумова анатомічна рукоятка.
✔ Компактна конструкція та низькопрофільна головка забезпечують мобільність у важкодоступних місцях.
✔ Розмір утримувача насадок 1/2 дюйма зі шплінтом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 1.1 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF512N |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті |
| Гарантія, міс | 36 |
| Додатково | реверс |
| Ємність акумулятора | без акумулятора |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | документація |
| Крутний момент (високий) | 95 Нм |
| Мoдель | (без АКБ та ЗП) |
| Посадочне місце | 1/2" |
| Країна виробництва | Китай |
| Число обертів холостого ходу | 250 об/хв |