-35%



19 362 ₴
12 585 ₴
Показати оптові ціниОсобливості DCF503N
✔ Дуже легкий і компактний дизайн.
✔ Довжина всього інструменту становить 330 мм.
✔ Яскраве світлодіодне LED підсвічування покращує видимість робочого простору.
✔ Електронне регулювання швидкості та реверс.
✔ Повністю прогумована анатомічна рукоятка.
✔ Компактна конструкція і низькопрофільна головка забезпечують мобільність у важкодоступних місцях.
✔ Розмір тримача насадок 3/8 дюйма зі шплінтом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 1 кг |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF503N |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті |
| Гарантія, міс | 36 |
| Додатково | реверс |
| Ємність акумулятора | без акумулятора |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | документація |
| Крутний момент (високий) | 81 Нм |
| Мoдель | 81 Нм (без АКБ та ЗП) |
| Посадочне місце | 3/8 " |
| Країна виробництва | Китай |
| Число обертів холостого ходу | 250 об/хв |