-35%20 923 ₴
13 600 ₴
Показати оптові ціниXeon Silver 4309Y - це серверний процесор від Intel; випущений 6 квітня 2021 року; який наразі перебуває у стадії виробництва та продажу. Він належить до сімейства Xeon Silver і побудований на архітектурі Ice Lake-SP. Процесор використовує сокет Intel Socket 4189 і Gen 4; 64 Lanes(CPU only) PCI експрес-контролер. Під час виробництва використовується 10 nm техпроцес.
У процесора кількість ядер і потоків становить 8 і 16; відповідно; а базова частота дорівнює 2.8 GHz. Він підтримує DDR4-2667 MHz Eight-channel пам'ять і кеш L1 64K (per core); L2 1MB (per core) і L3 12MB (shared).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 338-CBXY |
| Гарантія, міс | 36 |
| Графічне ядро | None |
| Кількість потоків | 16 |
| Мікроархітектура | Ice Lake |
| Мoдель | Intel Silver 4309Y 2.80GHz 8C 12M 105W |
| Обсяг кеш-пам'яті 2-го рівня | 1 Mb |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 12 Mb |
| Сімейство процесора | Intel Xeon |
| Сокет | 4189 |
| Тактова частота ядра | 2.8 GHz |
| Теплопакет | 105 W |
| Технологія CMOS | 10 nm |
| Тип постачання | Tray |
| Умови повернення | Повернення товару можливе тільки за умови цілісності заводської упаковки |
| Частота ядра у Boost режимі | 3.6 GHz |