-35%




19 492 ₴
12 670 ₴
Показати оптові ціни✔ Кілька варіантів кріплення ременя.
✔ Елемент системи 18 В. Сумісний з акумуляторами FLEXVOLT.
✔ Час роботи 14 хвилин на батареї 2 Аг.
✔ Антистатичний шланг 1 м.
✔ Вага 1;7 кг або 2;1 кг з акумулятором 2 Аг.
✔ Незалежний безщітковий двигун.
✔ HEPA Filter повинен видаляти 99.95% часток; які мають розмір ? 0.3 мікрона.
✔ Фільтр виготовлений з листа волокнистого матеріалу; складеного гармошкою; а також корпусу з елементами; які утримують лист в складеному стані.
✔ Пилосос оснащений функцією WIRELESS TOOL CONTROL ™; яка здійснює бездротове включення/вимикання пилососа пов’язане з інструментом з такою ж функцією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DWH161N |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті |
| Місткість | 0.21 л |
| Гарантія, міс | 36 |
| Максимальне розрідження | 9.5 кПа |
| Мoдель | 1.65 кг (без АКБ та ЗП |
| Споживана потужність | живиться від акумулятора |
| Продуктивність | 9 л/с |
| Стан | Нове |
| Країна виробництва | Китай |
| Шланг діаметр/довжина | 26 мм/1м |