-26%






29 874 ₴
22 129 ₴
Показати оптові ціни✔ 100% кована сталь для високої міцності
✔ Повністю поліроване хромоване покриття для захисту від корозії
✔ Рукоятка з храповим механізмом з 72 зубами для більшої точності
✔ Важіль зміни напрямку обертання
✔ Кнопка швидкого від’єднання
✔ Двокомпонентна рукоятка на тримачі біт
✔ Міцний футляр для перенесення; зберігання та захисту набору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DWMT81535-1 |
| Вид | окремі |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 3/8" |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина змінних біт | 25 мм |
| Довжина торцевих головок | подовжена |
| Кількість гайкових ключів в наборі | 6 шт |
| Кількість зубів трещеточной рукояті | 72 шт |
| Кількість інструментів | 247 шт. |
| Комплект зібраний у | кейс |
| Комплектація набору | шестигранні/зіркоподібні ключі |
| Матеріал кейса/лотка | пластик |
| Мoдель | 247 шт. |
| Призначення | Автомобільний |
| Розмір приєднувального квадрата | 3/8" |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Розміри гайкових ключів | 9/16" |
| Розміри торцевих головок | 3/8" х 9/16" |
| Сумісність | шуруповерт |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Також шукають | у чемодані |
| Тип гайкових ключів | комбінований |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | подовжувач |
| Тип шліца біт | H) |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |