-35%
48 511 ₴
31 532 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Тип | Мотоблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 91 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | GH-7/120-4 |
| Можливість встановити додаткове обладнання | Да |
| Гарантія, міс | 24 |
| Додатково | Колеса — 4.0-10" пневматичні |
| Запуск двигуна | ручний |
| Мoдель | передач 3 в |
| Потужність, Вт | 5200 |
| Потужність, л. с. | 7 |
| Об'єм циліндра | 212 см3 |
| Робоча глибина | 17 см |
| Розміри | 900 х 660 х 460 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Число передач | 3 вперед / 1 назад |
| Ширина захоплення | 120 см |