-35%



38 342 ₴
24 922 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 3.5 кг |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCF961NT |
| Гарантія, міс | 36 |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | Валіза TSTAK — 1 шт. |
| Крутний момент (високий) | 2372 Нм |
| Мoдель | кейс TSTAK (б |
| Посадочне місце | 1/2" |
| Країна виробництва | Китай |
| Частота ударів | 1890 уд./хв |