-35%



37 851 ₴
24 603 ₴
Показати оптові ціни✔ Безщіткові двигуни з високим ККД забезпечують велику тривалість роботи без перезаряджання акумулятора.
✔ Відсутність швидкозношувані частини (щітки) збільшує загальний ресурс інструменту; дозволяє інструменту працювати довше на одному заряді акумулятора.
✔ Потужний 1-швидкісний дриль.
✔ Інструмент для свердління великих отворів до 102 мм у деревині.
✔ Електронна муфта робить роботу з безпечним інструментом.
✔ LED підсвічування робочої зони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Ключовий |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | DCD444N |
| Важливо! | без зарядного пристрою в комплекті |
| Гарантія, міс | 36 |
| Діаметр свердління по дереву | 102 мм |
| Додатково | Клавіша фіксації пускового вимикача |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектація | патронний ключ |
| Максимальний діаметр хвоста | 13 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 1250 об/хв |
| Максимальний крутний момент | 233 Нм |
| Мoдель | 0-1250 об./хв (б |
| Призначення | професійний |
| Напруга | Вісімнадцять |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | кутова дриль |